X Power

Końcówka Mocy

DANE TECHNICZNE

  • 2 x 100W w 6 Ω (stereo)

  • 1 x 181W przy 6 Ω (mono)

  • Intelligent Music Sense

  • Port aktualizacji PSX-R

  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) - 73 x 215 x 360 mm

  • Waga - 8,2 kg

Mono lub Stereo

Pracując z mocą 100 W na kanał jako wzmacniacz stereofoniczny, proste przesunięcie przełącznika zmienia X Power w monofoniczny wzmacniacz mocy o mocy 181 W na kanał, zapewniający lepszą jakość dźwięku i trudniejsze do wysterowania kolumny.

Wykrywanie muzyki

X Power wyposażony jest w sterowany mikroprocesorem tryb wyczuwania muzyki. Po ustawieniu w tryb czuwania o niskim poborze mocy X Power wykrywa sygnał przychodzący i automatycznie oraz bezgłośnie włącza wzmacniacz gotowy do pracy. Jeśli przez dłuższy czas nie zostanie wykryta muzyka, wzmacniacz powróci do trybu czuwania.

Możliwość dodania PSX-R2

X Power zawiera port do podłączenia PSX-R2. Dodanie tego wysoce regulowanego, pozapasmowego zasilacza nie tylko poprawia jakość dźwięku, ale zwiększa moc wyjściową, zwłaszcza w trybie mono.

Konstrukcja wysokoprądowa

X Power zawiera zasilacz o ogromnej nadwyżce mocy, zapewniający znaczną dynamiczną moc przekraczającą znamionową wartość RMS, niezbędną do wysterowania trudnych obciążeń.

Skalowalność systemu

X Power może być wykorzystywany w wielu różnych scenariuszach systemowych. Najbardziej typowym jest użycie go jako przedwzmacniacza / wzmacniacza w połączeniu z Pre2 DAC lub Stream XP2 Qx. Jest on również kompatybilny ze wzmacniaczami zintegrowanymi Cyrus w konfiguracji stereo bi-amping. Stała struktura wzmocnienia w serii Cyrus umożliwia kompatybilność z każdym wzmacniaczem zintegrowanym Cyrus.

CYRUS-PIG-X-Power.pdf