PSX-R2

Zasilacz zewnętrzny


Udoskonalony klasyk

PSX-R2 jest oparty na konstrukcji, która jest w rodzinie Cyrusa od ponad 30 lat. Najnowsze ulepszenia przynoszą filtrowanie zasilania z systemu Anniversary, czego zwieńczeniem jest nowa edycja v2.

Natychmiastowa poprawa

PSX-R2 zapewnia natychmiastową poprawę brzmienia każdego kompatybilnego produktu. Korzyści wynikające z zastosowania oddzielnego, izolowanego i wysoce regulowanego zasilacza pozwalają wewnętrznym układom elektronicznym na poprawę brzmienia.

Inteligentne podłączenie

Przy podłączaniu PSX-R2 do sprzętu partnerskiego nie są wymagane żadne modyfikacje. Obie jednostki inteligentnie dostosowują parametry wyjściowe i wejściowe do potrzeb. Wystarczy wyłączyć oba urządzenia, podłączyć je i włączyć; wewnętrzny obwód wykrywa połączenie i dokonuje idealnej regulacji.

Transformator

Transformator toroidalny o mocy 300va i ogromnych możliwościach prądowych stanowi przednią część PSX-R2. Kondensatory 30,000 mikrofaradów z folii szczelinowej zapewniają bardzo niski ESR i szerokie pasmo przenoszenia do stopnia regulatora liniowego, który następuje po nim.

CYRUS-PIG-PSX-R2.pdf