ONE Cast

Wzmacniacz zintegrowany

DANE TECHNICZNE

  • 2 x 100 W na kanał (w 8 Ω przy 0,1% THD+N)

  • Wbudowany DAC do 32bit 192kHz i DSD do DSD128

  • HDMI (ARC): dla bezproblemowej integracji z telewizorem

  • 4 x wejścia cyfrowe, w tym asynchroniczne USB, optyczne Toslink i koaksjalne SPDIF

  • Stopień gramofonowy MM dla gramofonów winylowych

  • Wzmacniacz słuchawkowy - wzmacniacz klasy AB

  • Liniowe zasilanie dla prawdziwej jakości dźwięku high-end

  • Wyjścia pre do podłączenia dodatkowych wzmacniaczy mocy

  • Wymiary: (wys. X szer. X gł.) - 85 x 220 x 390mm

  • Waga: 5.6kg

Chromcast / AirPlay2

kompatybilne mogą być odtwarzane za pośrednictwem ONE Cast. Po prostu uruchom aplikację, naciśnij play, a następnie wybierz ONE Cast z przycisku Chromecast w aplikacji. ONE Cast przejmie wtedy ciężką pracę, pobierając dane z chmury i konwertując je na porywające doświadczenie muzyczne w wysokiej rozdzielczości do 24/96. Apple AirPlay 2 jest również na pokładzie, zapewniając podobną łatwość obsługi dla użytkowników Apple.

Wysokiej rozdzielczości DAC

Pokładowy ESS 32 bit DAC jest w stanie obsłużyć do 32/192 źródeł i DSD do DSD128 przez asynchroniczne USB. Dodatkowe wejścia optyczne, SPDIF i HDMI (ARC) dają Ci całą elastyczność połączeń, jakiej potrzebujesz. Bluetooth jest również wbudowany.

Sekcja słuchawkowa

Kiedy słuchawki są podłączone, wzmacniacz słuchawkowy klasy AB czerpie całą swoją moc z ogromnego głównego transformatora toroidalnego. Te głębokie rezerwy mocy umożliwiają wysokonapięciowej konstrukcji bezproblemowe wysterowanie niemal wszystkich słuchawek, co skutkuje muzyczną wydajnością zbliżoną do samodzielnego wzmacniacza słuchawkowego.

TESTY

"Cyrus One Cast to dowód na to, że można zaprojektować nowe urządzenie, które z jednej strony nawiązuje – brzmieniowo i wzorniczo – do poprzedników, a jednocześnie jest na wskroś nowoczesne i dodaje nowy rys w graniu. Przede wszystkim to wzmacniacz naprawdę bardzo bogato wyposażony, pozwala na odtwarzanie muzyki z bardzo wielu różnych źródeł a jego obsługa jest posta i intuicyjna. Jeśli chodzi o brzmienie, otrzymujemy charakterystyczną dla Cyrusa radość i werwę, swobodę i bardzo dobrą dynamikę. Kolejną bardzo mocną stroną brytyjskiego wzmacniacza jest kreowana przez niego przestrzeń: duża, swobodna, precyzyjna i bardzo napowietrzona. Tonalność oparta jest na średnicy, to ona skupia główną uwagę słuchacza. Ta część pasma jest neutralna, podobnie zresztą jak niskie tony brzmiące szybko, ale z odpowiednią masą. Wzmacniacz dość mocno kontroluje dźwięki, gra nieco twardo z powodu szybkiego wygaszania wybrzmień. Warto go posłuchać."

WSTEREO

CYRUS-PIG-ONE-Cast-v0.11.pdf