ONE

Wzmacniacz zintegrowany

DANE TECHNICZNE

  • Hybrydowy wzmacniacz klasy D trzeciej generacji - wyjścia 2 x 100W

  • Wbudowany stopień gramofonowy MM

  • Bluetooth kompatybilny z aptX®

  • 4 wejścia liniowe - w tym AV Bypass

  • Wysokiej mocy, wysokonapięciowe słuchawki klasy AB

  • Wymiary: (wys. X szer. X gł.) - 85 x 220 x 390mm

  • Waga - 5,72kg

Moc

2 x 100W daje wiodącą w swojej klasie moc wyjściową, która będzie napędzać większość głośników niezależnie od ich wielkości. Cała ta moc pozwala Cyrusowi ONE HD zaprezentować muzykę z ogromnym zakresem dynamiki, dając detale 3D i worki energii bez potrzeby kupowania dużych, nieporęcznych, nieefektywnych wzmacniaczy.

Bluetooth

Bluetooth zgodny z aptX® HD umożliwia strumieniowanie muzyki w jakości lepszej niż CD z telefonu/tabletu lub komputera za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Bluetooth, zapewniając maksymalną elastyczność bez konieczności korzystania z sieci domowej lub jakiejkolwiek skomplikowanej konfiguracji. Dzięki temu każdy w rodzinie może szybko i łatwo cieszyć się muzyką ze swoich urządzeń przenośnych.

Przedwzmacniacz gramofonowy

Cyrus ONE HD posiada wbudowany stopień gramofonowy, który jest kompatybilny ze wszystkimi wkładkami Moving Magnet i nie wymaga regulacji ani dodatkowych ustawień, umożliwiając odtwarzanie wszystkich ulubionych winyli z większości gramofonów.

System wykrywania głośników

SID - Speaker Impedance Detection automatycznie dopasowuje odpowiedź wyjściową wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że dopasowanie Cyrusa ONE HD do dowolnej marki głośników stało się nagle o wiele łatwiejsze.

Sekcja słuchawkowa

Wyjątkowo, gdy podłączone są słuchawki, duży transformator toroidalny jest przełączany na zasilanie tylko sekcji słuchawkowej. Te ogromne rezerwy mocy dają w rezultacie wysokiej mocy, wysokonapięciowy wzmacniacz słuchawkowy klasy AB, który z łatwością wysteruje niemal wszystkie słuchawki. Uzyskane w ten sposób osiągi muzyczne są na równi z większością samodzielnych wzmacniaczy słuchawkowych.

TESTY

"Są tacy fani tej marki, którzy umrą słuchając swoich oryginalnych, zaprojektowanych w latach osiemdziesiątych przez Henry'ego Azimę Mission Cyrus Ones i Twos, przysięgając w ciemno, że nigdy nie były one lepsze, dopóki nie zejdą ze swoich śmiertelnych zwojów. Cyrus ONE Cast nigdy nie został zbudowany dla takich diehardów jak oni.

Raczej dla ludzi, którzy chcą ultra elastycznego, niewielkiego wzmacniacza, który doskonale odnajdzie się w internecie rzeczy. Voice-assist nie będzie dla każdego, ale jeśli jesteś w ten sposób skłonny, to jest rzeczywiście bardzo poręczny - i warto mieć funkcję. A im więcej korzystasz z Google Home, aplikacji streamingowych i inteligentnych urządzeń - tym trudniej jest się cofnąć.

Jako samodzielny twórca muzyki Cyrus ONE Cast jest więc znakomity. Przybliża przyszłość o jeden krok, w zgrabnym, pięknie zaprojektowanym opakowaniu. Jednak działa również zaskakująco dobrze jako staroszkolny wzmacniacz zintegrowany. Jest mistrzem we wszystkich dziedzinach i mistrzem w niektórych z nich, przemawia zarówno do zwolenników Sonos, jak i do audiofilów - więc z pewnością jest to kształt rzeczy, które nadejdą?"

STEREONET

CYRUS-PIG-ONE-v1.3.pdf