CDt

Transport CD
Servo evolution

Nowa platforma SE jest zupełnie inna, ponieważ jest specjalnie zaprojektowana do pobierania danych z płyty CD audio z najmniejszą ilością błędów. Aby zapewnić idealne wyjście danych dla hi-fi, Cyrus kontroluje cały elektromechaniczny system serwo, aby zapewnić znacznie lepszą jakość dźwięku niż było to wcześniej możliwe w przypadku konwencjonalnych napędów.

Transport cyfrowy

Poprzez usunięcie pokładowego DAC, CD t działa wyłącznie jako transport cyfrowy. Usunięcie dodatkowych układów pozwala CD t skupić się wyłącznie na pobieraniu danych i wysokiej wydajności wyjścia cyfrowego.

Szczelinowe ładowanie płyty

CD t wykorzystuje najnowszą generację naszej technologii szczelinowego ładowania płyt CD. Ten cichy i bezdotykowy mechanizm zapewnia niezliczone korzyści w porównaniu z tradycyjną metodą ładowania płyt CD na tacę, a także zmniejsza ilość miejsca na panelu przednim, co poprawia estetykę urządzenia.

TESTY

"CYRUS CDt-XR JEST URZĄDZENIEM, które daje wiele radości. To nienachalny, poukładany, niezwykle wciągający przekaz, jaki oferuje pozwala słuchać za jego pomocą każdego rodzaju płyt, niezależnie od tego, jak zostały nagrane i wydane. Im lepsze jednak, tym więcej „dźwięków w dźwięku” otrzymamy. Uwaga słuchającego skupia się na środku pasma, ale głównie – choć nie tylko! – dlatego, że wszystko jest w nim tak naturalne i przyjemne. To pastelowe granie, ale bez wyraźnego zmiękczenia, ani tym bardziej „zawoalowania”.

"To świetny przykład na to, że cyfrowe audio wciąż ewoluuje i to nie tylko w branży komputerowej, to jest przy odtwarzaniu plików. Płyta Compact Disc ma mnóstwo do zaoferowania, jest łatwa w obsłudze, a zakupiona przez nas muzyka naprawdę do nas należy – pliki są „wypożyczane” i nie możemy się legalnie nimi dzielić. A transport Cyrusa da nam mnóstwo radości i długich godzin poświęconych na nieśpieszną „lekturę” kolejnych płyt."

HiFidelity

CYRUS-PIG-CDt-1.pdf