CDi

Odtwarzacz CD

DANE TECHNICZNE

  • 32-bitowy DAC

  • Technologia Servo Evolution

  • Podwójne wyjścia analogowe

  • Wyjścia optyczne i koaksjalne

  • Pilot zdalnego sterowania iR14 w zestawie

  • Wymiary (wys. x szer. x gł.) - 73 x 215 x 360 mm

  • Waga - 3,6 kg

Servo evolution

Nowa platforma SE jest zupełnie inna, ponieważ jest specjalnie zaprojektowana do pobierania danych z płyty CD audio z najmniejszą ilością błędów. Aby zapewnić idealne wyjście danych dla hi-fi, Cyrus kontroluje cały elektromechaniczny system serwo, aby zapewnić znacznie lepszą jakość dźwięku niż było to wcześniej możliwe w przypadku konwencjonalnych napędów.

Technologia DAC

Zgodnie z podejściem Cyrusa, CD i wyposażono w ten sam 32-bitowy przetwornik C/A, który zastosowano w modelu DAC XP Signature. Przejście na 32 bit w przypadku Cyrusa pozwala na jeszcze większe wydobycie szczegółów i rozdzielczość dźwięku.

Podłączenia

Podwójne wyjścia analogowe i wyjście cyfrowe pozwalają na dopasowanie CD i do różnych konfiguracji.

Szczelinowe ładowanie płyty

CD i wykorzystuje najnowszą generację naszej technologii szczelinowego ładowania płyt CD. Ten cichy i bezdotykowy mechanizm zapewnia wiele korzyści w porównaniu z tradycyjną metodą ładowania płyt CD na tacę, a także zmniejsza ilość miejsca na panelu przednim, co poprawia estetykę urządzenia.

Upgrade

CD i posiada port PSX-R do podłączenia PSX-R2 . Ten natychmiastowy upgrade brzmienia zapewnia oddzielne, wysoce regulowane zasilanie poza płytą główną.

TESTY

"Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem CDi i jesteśmy pewni, że nie znajdziecie bardziej rozrywkowego, bardziej odkrywczego odtwarzacza, dopóki nie zbliżycie się do Cyrusa CDi-XR."

WhatHiFi

"Cyrus CDi-XR to reprezentant nowego oblicza tej znanej brytyjskiej marki. Czasy się zmieniają, gusta miłośników dobrego brzmienia także, czas płynie, kto się nie zmienia zostaje w tyle – zdają się dawać do zrozumienia tym odtwarzaczem projektanci Cyrusa. Nowy dyskofon stawia na rozdzielczość i mikrodynamikę, gra stosunkowo dokładnie i precyzyjne, pozwala z łatwością śledzić poszczególne pasaże i nawet skomplikowane aranżacje. Nie jest tak płynny jak dawniejsze modela. Brzmi też nieco jaśniej. Nadal to stosunkowo plastyczne granie oparte na średnicy, ale nie jest już ona ta ciepła i bogata, miękka i płynna. Postawiono na szybkość, separację, dynamikę. Więcej jest też góry pasma. Po staremu brzmi bas: umiarkowany w ilości, ale jak najbardziej wystarczający, lekko ciepły, z dobrym wypełnieniem, ale i niezłym rytmem. Nieco mało spektakularna jest namacalność brzmienia i przestrzeń, ale nie dzieje się nic złego. To Cyrus dla młodych słuchaczy. Starsi mogą kupić wciąż ferowany starszy model."

WSTEREO

"Cyrus CDi-XR jako odtwarzacz płyt kompaktowych charakteryzują przede wszystkim trzy słowa: koherentność, precyzja i rozdzielczość. I jeszcze czwarte - muzykalność. Odtwarzacz ten zapewnia soczysty i kompletny dźwięk wysokiej jakości dając tym samym namacalne świadectwo tego, że płyta kompaktowa ma w sobie bardzo duży potencjał, po który trzeba jedynie umieć prawidłowo sięgnąć. A brytyjski Cyrus to potrafi jak mało kto!"

Stereo i Kolorowo

CYRUS-PIG-CDi.pdf